Difference between revisions of "Xptables/PerformanceSkill"
From Project: Gorgon Wiki
(testing bot) |
(testing bot) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
! Level !! Experience !! Total Experience | ! Level !! Experience !! Total Experience | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |1||10||10 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |2||50||60 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |3||100||160 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |4||150||310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |5||200||510 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |6||250||760 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |7||300||1060 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |8||350||1410 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |9||400||1810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |10||500||2310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |11||600||2910 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |12||700||3610 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |13||800||4410 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |14||900||5310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |15||1000||6310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |16||1100||7410 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |17||1200||8610 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |18||1300||9910 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |19||1400||11310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |20||1500||12810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |21||1500||14310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |22||1500||15810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |23||1500||17310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |24||1500||18810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |25||1500||20310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |26||1500||21810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |27||1500||23310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |28||1500||24810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |29||1500||26310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |30||1500||27810 |
|} | |} | ||
Revision as of 12:54, 29 March 2025
| Level | Experience | Total Experience |
|---|---|---|
| 1 | 10 | 10 |
| 2 | 50 | 60 |
| 3 | 100 | 160 |
| 4 | 150 | 310 |
| 5 | 200 | 510 |
| 6 | 250 | 760 |
| 7 | 300 | 1060 |
| 8 | 350 | 1410 |
| 9 | 400 | 1810 |
| 10 | 500 | 2310 |
| 11 | 600 | 2910 |
| 12 | 700 | 3610 |
| 13 | 800 | 4410 |
| 14 | 900 | 5310 |
| 15 | 1000 | 6310 |
| 16 | 1100 | 7410 |
| 17 | 1200 | 8610 |
| 18 | 1300 | 9910 |
| 19 | 1400 | 11310 |
| 20 | 1500 | 12810 |
| 21 | 1500 | 14310 |
| 22 | 1500 | 15810 |
| 23 | 1500 | 17310 |
| 24 | 1500 | 18810 |
| 25 | 1500 | 20310 |
| 26 | 1500 | 21810 |
| 27 | 1500 | 23310 |
| 28 | 1500 | 24810 |
| 29 | 1500 | 26310 |
| 30 | 1500 | 27810 |