Difference between revisions of "Blacksmithing/Level Up Rewards"
From Project: Gorgon Wiki
(Created page with "{| {{STDT}} ! Level !! Bonus !! Skill !! | |- | 1-6 || ?? || ?? |- | 10 || Gain New Recipe || |- | 15 || Gain New Recipe || |- | 20 || Gain New Recipe || |- | 25 || +1 || ...") |
m |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
! Level !! Bonus !! Skill !! | | ! Level !! Bonus !! Skill !! | | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | 5 || Gain New Recipe || |
|- | |- | ||
| 10 || Gain New Recipe || | | 10 || Gain New Recipe || | ||
Revision as of 00:28, 16 March 2015
| Level | Bonus | Skill | |
|---|---|---|---|
| 5 | Gain New Recipe | ||
| 10 | Gain New Recipe | ||
| 15 | Gain New Recipe | ||
| 20 | Gain New Recipe | ||
| 25 | +1 | Leatherworking | |
| 35 | +1 | Armor Patching | |
| 45 | +1 | Carpentry |