Difference between revisions of "Xptables/PerformanceDance"
From Project: Gorgon Wiki
(testing bot) |
(testing bot) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
! Level !! Experience !! Total Experience | ! Level !! Experience !! Total Experience | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |1||10||10 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |2||50||60 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |3||100||160 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |4||150||310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |5||200||510 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |6||250||760 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |7||300||1060 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |8||350||1410 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |9||400||1810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |10||500||2310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |11||500||2810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |12||500||3310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |13||500||3810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |14||500||4310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |15||500||4810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |16||500||5310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |17||500||5810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |18||500||6310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |19||500||6810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |20||500||7310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |21||600||7910 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |22||600||8510 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |23||600||9110 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |24||600||9710 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |25||600||10310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |26||600||10910 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |27||600||11510 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |28||600||12110 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |29||600||12710 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |30||600||13310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |31||700||14010 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |32||700||14710 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |33||700||15410 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |34||700||16110 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |35||700||16810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |36||700||17510 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |37||700||18210 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |38||700||18910 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |39||700||19610 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |40||700||20310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |41||800||21110 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |42||800||21910 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |43||800||22710 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |44||800||23510 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |45||800||24310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |46||800||25110 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |47||800||25910 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |48||800||26710 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |49||800||27510 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |50||800||28310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |51||900||29210 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |52||900||30110 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |53||900||31010 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |54||900||31910 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |55||900||32810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |56||900||33710 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |57||900||34610 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |58||900||35510 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |59||900||36410 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |60||900||37310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |61||1000||38310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |62||1000||39310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |63||1000||40310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |64||1000||41310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |65||1000||42310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |66||1000||43310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |67||1000||44310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |68||1000||45310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |69||1000||46310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |70||1000||47310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |71||1100||48410 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |72||1100||49510 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |73||1100||50610 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |74||1100||51710 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |75||1100||52810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |76||1100||53910 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |77||1100||55010 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |78||1100||56110 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |79||1100||57210 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |80||1100||58310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |81||1200||59510 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |82||1200||60710 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |83||1200||61910 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |84||1200||63110 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |85||1200||64310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |86||1200||65510 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |87||1200||66710 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |88||1200||67910 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |89||1200||69110 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |90||1200||70310 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |91||1300||71610 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |92||1300||72910 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |93||1300||74210 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |94||1300||75510 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |95||1300||76810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |96||1300||78110 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |97||1300||79410 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |98||1300||80710 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |99||1300||82010 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |100||1300||83310 |
|} | |} | ||
Revision as of 12:54, 29 March 2025
| Level | Experience | Total Experience |
|---|---|---|
| 1 | 10 | 10 |
| 2 | 50 | 60 |
| 3 | 100 | 160 |
| 4 | 150 | 310 |
| 5 | 200 | 510 |
| 6 | 250 | 760 |
| 7 | 300 | 1060 |
| 8 | 350 | 1410 |
| 9 | 400 | 1810 |
| 10 | 500 | 2310 |
| 11 | 500 | 2810 |
| 12 | 500 | 3310 |
| 13 | 500 | 3810 |
| 14 | 500 | 4310 |
| 15 | 500 | 4810 |
| 16 | 500 | 5310 |
| 17 | 500 | 5810 |
| 18 | 500 | 6310 |
| 19 | 500 | 6810 |
| 20 | 500 | 7310 |
| 21 | 600 | 7910 |
| 22 | 600 | 8510 |
| 23 | 600 | 9110 |
| 24 | 600 | 9710 |
| 25 | 600 | 10310 |
| 26 | 600 | 10910 |
| 27 | 600 | 11510 |
| 28 | 600 | 12110 |
| 29 | 600 | 12710 |
| 30 | 600 | 13310 |
| 31 | 700 | 14010 |
| 32 | 700 | 14710 |
| 33 | 700 | 15410 |
| 34 | 700 | 16110 |
| 35 | 700 | 16810 |
| 36 | 700 | 17510 |
| 37 | 700 | 18210 |
| 38 | 700 | 18910 |
| 39 | 700 | 19610 |
| 40 | 700 | 20310 |
| 41 | 800 | 21110 |
| 42 | 800 | 21910 |
| 43 | 800 | 22710 |
| 44 | 800 | 23510 |
| 45 | 800 | 24310 |
| 46 | 800 | 25110 |
| 47 | 800 | 25910 |
| 48 | 800 | 26710 |
| 49 | 800 | 27510 |
| 50 | 800 | 28310 |
| 51 | 900 | 29210 |
| 52 | 900 | 30110 |
| 53 | 900 | 31010 |
| 54 | 900 | 31910 |
| 55 | 900 | 32810 |
| 56 | 900 | 33710 |
| 57 | 900 | 34610 |
| 58 | 900 | 35510 |
| 59 | 900 | 36410 |
| 60 | 900 | 37310 |
| 61 | 1000 | 38310 |
| 62 | 1000 | 39310 |
| 63 | 1000 | 40310 |
| 64 | 1000 | 41310 |
| 65 | 1000 | 42310 |
| 66 | 1000 | 43310 |
| 67 | 1000 | 44310 |
| 68 | 1000 | 45310 |
| 69 | 1000 | 46310 |
| 70 | 1000 | 47310 |
| 71 | 1100 | 48410 |
| 72 | 1100 | 49510 |
| 73 | 1100 | 50610 |
| 74 | 1100 | 51710 |
| 75 | 1100 | 52810 |
| 76 | 1100 | 53910 |
| 77 | 1100 | 55010 |
| 78 | 1100 | 56110 |
| 79 | 1100 | 57210 |
| 80 | 1100 | 58310 |
| 81 | 1200 | 59510 |
| 82 | 1200 | 60710 |
| 83 | 1200 | 61910 |
| 84 | 1200 | 63110 |
| 85 | 1200 | 64310 |
| 86 | 1200 | 65510 |
| 87 | 1200 | 66710 |
| 88 | 1200 | 67910 |
| 89 | 1200 | 69110 |
| 90 | 1200 | 70310 |
| 91 | 1300 | 71610 |
| 92 | 1300 | 72910 |
| 93 | 1300 | 74210 |
| 94 | 1300 | 75510 |
| 95 | 1300 | 76810 |
| 96 | 1300 | 78110 |
| 97 | 1300 | 79410 |
| 98 | 1300 | 80710 |
| 99 | 1300 | 82010 |
| 100 | 1300 | 83310 |