Difference between revisions of "Xptables/Cartography"
From Project: Gorgon Wiki
(testing bot) |
(testing bot) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
! Level !! Experience !! Total Experience | ! Level !! Experience !! Total Experience | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |1||500||500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |2||750||1250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |3||1000||2250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |4||1250||3500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |5||1500||5000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |6||1750||6750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |7||2000||8750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |8||2250||11000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |9||2500||13500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |10||2750||16250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |11||3000||19250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |12||3250||22500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |13||3500||26000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |14||3750||29750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |15||4000||33750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |16||4250||38000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |17||4500||42500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |18||4750||47250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |19||5000||52250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |20||5250||57500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |21||5500||63000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |22||5750||68750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |23||6000||74750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |24||6250||81000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |25||6500||87500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |26||6750||94250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |27||7000||101250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |28||7250||108500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |29||7500||116000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |30||7750||123750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |31||8000||131750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |32||8250||140000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |33||8500||148500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |34||8750||157250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |35||9000||166250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |36||9250||175500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |37||9500||185000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |38||9750||194750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |39||10000||204750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |40||10250||215000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |41||10500||225500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |42||10750||236250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |43||11000||247250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |44||11250||258500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |45||11500||270000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |46||11750||281750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |47||12000||293750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |48||12250||306000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |49||12500||318500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |50||12750||331250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |51||13000||344250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |52||13250||357500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |53||13500||371000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |54||13750||384750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |55||14000||398750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |56||14250||413000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |57||14500||427500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |58||14750||442250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |59||15000||457250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |60||15250||472500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |61||15500||488000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |62||15750||503750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |63||16000||519750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |64||16250||536000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |65||16500||552500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |66||16750||569250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |67||17000||586250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |68||17250||603500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |69||17500||621000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |70||17750||638750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |71||18000||656750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |72||18250||675000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |73||18500||693500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |74||18750||712250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |75||19000||731250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |76||19250||750500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |77||19500||770000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |78||19750||789750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |79||20000||809750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |80||20250||830000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |81||20500||850500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |82||20750||871250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |83||21000||892250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |84||21250||913500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |85||21500||935000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |86||21750||956750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |87||22000||978750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |88||22250||1001000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |89||22500||1023500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |90||22750||1046250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |91||23000||1069250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |92||23250||1092500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |93||23500||1116000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |94||23750||1139750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |95||24000||1163750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |96||24250||1188000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |97||24500||1212500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |98||24750||1237250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |99||25000||1262250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |100||25250||1287500 |
|} | |} | ||
Revision as of 12:54, 29 March 2025
| Level | Experience | Total Experience |
|---|---|---|
| 1 | 500 | 500 |
| 2 | 750 | 1250 |
| 3 | 1000 | 2250 |
| 4 | 1250 | 3500 |
| 5 | 1500 | 5000 |
| 6 | 1750 | 6750 |
| 7 | 2000 | 8750 |
| 8 | 2250 | 11000 |
| 9 | 2500 | 13500 |
| 10 | 2750 | 16250 |
| 11 | 3000 | 19250 |
| 12 | 3250 | 22500 |
| 13 | 3500 | 26000 |
| 14 | 3750 | 29750 |
| 15 | 4000 | 33750 |
| 16 | 4250 | 38000 |
| 17 | 4500 | 42500 |
| 18 | 4750 | 47250 |
| 19 | 5000 | 52250 |
| 20 | 5250 | 57500 |
| 21 | 5500 | 63000 |
| 22 | 5750 | 68750 |
| 23 | 6000 | 74750 |
| 24 | 6250 | 81000 |
| 25 | 6500 | 87500 |
| 26 | 6750 | 94250 |
| 27 | 7000 | 101250 |
| 28 | 7250 | 108500 |
| 29 | 7500 | 116000 |
| 30 | 7750 | 123750 |
| 31 | 8000 | 131750 |
| 32 | 8250 | 140000 |
| 33 | 8500 | 148500 |
| 34 | 8750 | 157250 |
| 35 | 9000 | 166250 |
| 36 | 9250 | 175500 |
| 37 | 9500 | 185000 |
| 38 | 9750 | 194750 |
| 39 | 10000 | 204750 |
| 40 | 10250 | 215000 |
| 41 | 10500 | 225500 |
| 42 | 10750 | 236250 |
| 43 | 11000 | 247250 |
| 44 | 11250 | 258500 |
| 45 | 11500 | 270000 |
| 46 | 11750 | 281750 |
| 47 | 12000 | 293750 |
| 48 | 12250 | 306000 |
| 49 | 12500 | 318500 |
| 50 | 12750 | 331250 |
| 51 | 13000 | 344250 |
| 52 | 13250 | 357500 |
| 53 | 13500 | 371000 |
| 54 | 13750 | 384750 |
| 55 | 14000 | 398750 |
| 56 | 14250 | 413000 |
| 57 | 14500 | 427500 |
| 58 | 14750 | 442250 |
| 59 | 15000 | 457250 |
| 60 | 15250 | 472500 |
| 61 | 15500 | 488000 |
| 62 | 15750 | 503750 |
| 63 | 16000 | 519750 |
| 64 | 16250 | 536000 |
| 65 | 16500 | 552500 |
| 66 | 16750 | 569250 |
| 67 | 17000 | 586250 |
| 68 | 17250 | 603500 |
| 69 | 17500 | 621000 |
| 70 | 17750 | 638750 |
| 71 | 18000 | 656750 |
| 72 | 18250 | 675000 |
| 73 | 18500 | 693500 |
| 74 | 18750 | 712250 |
| 75 | 19000 | 731250 |
| 76 | 19250 | 750500 |
| 77 | 19500 | 770000 |
| 78 | 19750 | 789750 |
| 79 | 20000 | 809750 |
| 80 | 20250 | 830000 |
| 81 | 20500 | 850500 |
| 82 | 20750 | 871250 |
| 83 | 21000 | 892250 |
| 84 | 21250 | 913500 |
| 85 | 21500 | 935000 |
| 86 | 21750 | 956750 |
| 87 | 22000 | 978750 |
| 88 | 22250 | 1001000 |
| 89 | 22500 | 1023500 |
| 90 | 22750 | 1046250 |
| 91 | 23000 | 1069250 |
| 92 | 23250 | 1092500 |
| 93 | 23500 | 1116000 |
| 94 | 23750 | 1139750 |
| 95 | 24000 | 1163750 |
| 96 | 24250 | 1188000 |
| 97 | 24500 | 1212500 |
| 98 | 24750 | 1237250 |
| 99 | 25000 | 1262250 |
| 100 | 25250 | 1287500 |