Difference between revisions of "User:Desophos/Sandbox"
From Project: Gorgon Wiki
| Line 1: | Line 1: | ||
| − | NecroRat_Pet | + | ==NecroRat_Pet== |
| − | {| class="wikitable" | + | {| class="wikitable extimage32px" style="white-space:nowrap;" |
| Basic Attack: || {{Combat Ability|RatBite_Pet}}(7 damage), {{Combat Ability|RatClaw_Pet}}(13 damage) | | Basic Attack: || {{Combat Ability|RatBite_Pet}}(7 damage), {{Combat Ability|RatClaw_Pet}}(13 damage) | ||
|- | |- | ||
| Sic 'Em Attack: || | | Sic 'Em Attack: || | ||
{| class="mw-collapsible mw-collapsed" | {| class="mw-collapsible mw-collapsed" | ||
| − | | Level 1-14: || {{Combat Ability|RatDeRage_Pet1}} || (8 damage) | + | |- |
| + | | Level 1-14: || {{Combat Ability icon|RatDeRage_Pet1}} || {{Combat Ability name|RatDeRage_Pet1}} || (8 damage) || style="width:100%; text-align:right;" | | ||
|- | |- | ||
| − | | Level 15-29: || {{Combat Ability|RatDeRage_Pet2}} || (21 damage) | + | | Level 15-29: || {{Combat Ability icon|RatDeRage_Pet2}} || {{Combat Ability name|RatDeRage_Pet2}} || (21 damage) |
|- | |- | ||
| − | | Level 30-44: || {{Combat Ability|RatDeRage_Pet3}} || (44 damage) | + | | Level 30-44: || {{Combat Ability icon|RatDeRage_Pet3}} || {{Combat Ability name|RatDeRage_Pet3}} || (44 damage) |
|- | |- | ||
| − | | Level 45-59: || {{Combat Ability|RatDeRage_Pet4}} || (83 damage) | + | | Level 45-59: || {{Combat Ability icon|RatDeRage_Pet4}} || {{Combat Ability name|RatDeRage_Pet4}} || (83 damage) |
|- | |- | ||
| − | | Level 60-74: || {{Combat Ability|RatDeRage_Pet5}} || (140 damage) | + | | Level 60-74: || {{Combat Ability icon|RatDeRage_Pet5}} || {{Combat Ability name|RatDeRage_Pet5}} || (140 damage) |
|- | |- | ||
| − | | Level 75+: || {{Combat Ability|RatDeRage_Pet6}} || (202 damage) | + | | Level 75+: || {{Combat Ability icon|RatDeRage_Pet6}} || {{Combat Ability name|RatDeRage_Pet6}} || (202 damage) |
|} | |} | ||
|- | |- | ||
| Special Trick: || | | Special Trick: || | ||
{| class="mw-collapsible mw-collapsed" | {| class="mw-collapsible mw-collapsed" | ||
| − | | Level 1-14: || {{Combat Ability|RatBuffDarkness_Pet1}} | + | | Level 1-14: || {{Combat Ability|RatBuffDarkness_Pet1}} || style="width:100%; text-align:right;" | |
|- | |- | ||
| Level 15-29: || {{Combat Ability|RatBuffDarkness_Pet2}} | | Level 15-29: || {{Combat Ability|RatBuffDarkness_Pet2}} | ||
| Line 35: | Line 36: | ||
|} | |} | ||
| − | BigCatBoss_Pet | + | ==BigCatBoss_Pet== |
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Line 71: | Line 72: | ||
|} | |} | ||
| − | TurretWasp_Pet | + | ==TurretWasp_Pet== |
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Revision as of 14:29, 10 December 2020
NecroRat_Pet
| Basic Attack: | | |||||||||||||||||||||||||
| Sic 'Em Attack: |
| |||||||||||||||||||||||||
| Special Trick: |
|
BigCatBoss_Pet
| Basic Attack: | | ||||||||||||||||||
| Sic 'Em Attack: |
| ||||||||||||||||||
| Special Trick: |
|
TurretWasp_Pet
| Basic Attack: | | ||||||||||||||||||
| Sic 'Em Attack: |
| ||||||||||||||||||
| Special Trick: |
|