Difference between revisions of "Geology/Level Up Rewards"
From Project: Gorgon Wiki
(Created page with "{| {{STDT}} ! Level !! Bonus !! Skill !! | |- | 1-14 || ?? || ?? |- | 20 || +1 || Surveying |- | 30 || +1 || Mining |- | 40 || +1 || Calligraphy |- | 50 || +1 || Lore |} Ca...") |
m |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
! Level !! Bonus !! Skill !! | | ! Level !! Bonus !! Skill !! | | ||
|- | |- | ||
| − | | 1- | + | | 1-8 || ?? || ?? |
| + | |- | ||
| + | | 10 || +1 || Surveying | ||
|- | |- | ||
| 20 || +1 || Surveying | | 20 || +1 || Surveying | ||
Revision as of 02:52, 24 January 2016
| Level | Bonus | Skill | |
|---|---|---|---|
| 1-8 | ?? | ?? | |
| 10 | +1 | Surveying | |
| 20 | +1 | Surveying | |
| 30 | +1 | Mining | |
| 40 | +1 | Calligraphy | |
| 50 | +1 | Lore |