Difference between revisions of "Xptables/Transmutation"
From Project: Gorgon Wiki
(testing bot) |
(testing bot) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
! Level !! Experience !! Total Experience | ! Level !! Experience !! Total Experience | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |1||50||50 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |2||100||150 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |3||100||250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |4||100||350 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |5||100||450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |6||200||650 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |7||200||850 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |8||200||1050 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |9||200||1250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |10||200||1450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |11||300||1750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |12||300||2050 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |13||300||2350 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |14||300||2650 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |15||300||2950 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |16||400||3350 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |17||400||3750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |18||400||4150 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |19||400||4550 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |20||400||4950 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |21||500||5450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |22||500||5950 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |23||500||6450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |24||500||6950 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |25||500||7450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |26||600||8050 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |27||600||8650 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |28||600||9250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |29||600||9850 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |30||600||10450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |31||5600||16050 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |32||5600||21650 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |33||5600||27250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |34||5600||32850 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |35||5600||38450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |36||6400||44850 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |37||6400||51250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |38||6400||57650 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |39||6400||64050 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |40||6400||70450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |41||7200||77650 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |42||7200||84850 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |43||7200||92050 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |44||7200||99250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |45||7200||106450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |46||8000||114450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |47||8000||122450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |48||8000||130450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |49||8000||138450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |50||8000||146450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |51||12000||158450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |52||12000||170450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |53||12000||182450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |54||12000||194450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |55||12000||206450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |56||16000||222450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |57||16000||238450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |58||16000||254450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |59||16000||270450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |60||16000||286450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |61||160000||446450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |62||160000||606450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |63||160000||766450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |64||160000||926450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |65||160000||1086450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |66||192000||1278450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |67||192000||1470450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |68||192000||1662450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |69||192000||1854450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |70||192000||2046450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |71||208000||2254450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |72||208000||2462450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |73||208000||2670450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |74||208000||2878450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |75||208000||3086450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |76||224000||3310450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |77||224000||3534450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |78||224000||3758450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |79||224000||3982450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |80||224000||4206450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |81||240000||4446450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |82||240000||4686450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |83||240000||4926450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |84||240000||5166450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |85||240000||5406450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |86||256000||5662450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |87||256000||5918450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |88||256000||6174450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |89||256000||6430450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |90||256000||6686450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |91||272000||6958450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |92||272000||7230450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |93||272000||7502450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |94||272000||7774450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |95||272000||8046450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |96||288000||8334450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |97||288000||8622450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |98||288000||8910450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |99||288000||9198450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |100||288000||9486450 |
|} | |} | ||
Revision as of 12:54, 29 March 2025
| Level | Experience | Total Experience |
|---|---|---|
| 1 | 50 | 50 |
| 2 | 100 | 150 |
| 3 | 100 | 250 |
| 4 | 100 | 350 |
| 5 | 100 | 450 |
| 6 | 200 | 650 |
| 7 | 200 | 850 |
| 8 | 200 | 1050 |
| 9 | 200 | 1250 |
| 10 | 200 | 1450 |
| 11 | 300 | 1750 |
| 12 | 300 | 2050 |
| 13 | 300 | 2350 |
| 14 | 300 | 2650 |
| 15 | 300 | 2950 |
| 16 | 400 | 3350 |
| 17 | 400 | 3750 |
| 18 | 400 | 4150 |
| 19 | 400 | 4550 |
| 20 | 400 | 4950 |
| 21 | 500 | 5450 |
| 22 | 500 | 5950 |
| 23 | 500 | 6450 |
| 24 | 500 | 6950 |
| 25 | 500 | 7450 |
| 26 | 600 | 8050 |
| 27 | 600 | 8650 |
| 28 | 600 | 9250 |
| 29 | 600 | 9850 |
| 30 | 600 | 10450 |
| 31 | 5600 | 16050 |
| 32 | 5600 | 21650 |
| 33 | 5600 | 27250 |
| 34 | 5600 | 32850 |
| 35 | 5600 | 38450 |
| 36 | 6400 | 44850 |
| 37 | 6400 | 51250 |
| 38 | 6400 | 57650 |
| 39 | 6400 | 64050 |
| 40 | 6400 | 70450 |
| 41 | 7200 | 77650 |
| 42 | 7200 | 84850 |
| 43 | 7200 | 92050 |
| 44 | 7200 | 99250 |
| 45 | 7200 | 106450 |
| 46 | 8000 | 114450 |
| 47 | 8000 | 122450 |
| 48 | 8000 | 130450 |
| 49 | 8000 | 138450 |
| 50 | 8000 | 146450 |
| 51 | 12000 | 158450 |
| 52 | 12000 | 170450 |
| 53 | 12000 | 182450 |
| 54 | 12000 | 194450 |
| 55 | 12000 | 206450 |
| 56 | 16000 | 222450 |
| 57 | 16000 | 238450 |
| 58 | 16000 | 254450 |
| 59 | 16000 | 270450 |
| 60 | 16000 | 286450 |
| 61 | 160000 | 446450 |
| 62 | 160000 | 606450 |
| 63 | 160000 | 766450 |
| 64 | 160000 | 926450 |
| 65 | 160000 | 1086450 |
| 66 | 192000 | 1278450 |
| 67 | 192000 | 1470450 |
| 68 | 192000 | 1662450 |
| 69 | 192000 | 1854450 |
| 70 | 192000 | 2046450 |
| 71 | 208000 | 2254450 |
| 72 | 208000 | 2462450 |
| 73 | 208000 | 2670450 |
| 74 | 208000 | 2878450 |
| 75 | 208000 | 3086450 |
| 76 | 224000 | 3310450 |
| 77 | 224000 | 3534450 |
| 78 | 224000 | 3758450 |
| 79 | 224000 | 3982450 |
| 80 | 224000 | 4206450 |
| 81 | 240000 | 4446450 |
| 82 | 240000 | 4686450 |
| 83 | 240000 | 4926450 |
| 84 | 240000 | 5166450 |
| 85 | 240000 | 5406450 |
| 86 | 256000 | 5662450 |
| 87 | 256000 | 5918450 |
| 88 | 256000 | 6174450 |
| 89 | 256000 | 6430450 |
| 90 | 256000 | 6686450 |
| 91 | 272000 | 6958450 |
| 92 | 272000 | 7230450 |
| 93 | 272000 | 7502450 |
| 94 | 272000 | 7774450 |
| 95 | 272000 | 8046450 |
| 96 | 288000 | 8334450 |
| 97 | 288000 | 8622450 |
| 98 | 288000 | 8910450 |
| 99 | 288000 | 9198450 |
| 100 | 288000 | 9486450 |