Difference between revisions of "Xptables/Lore"
From Project: Gorgon Wiki
(testing bot) |
(testing bot) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
! Level !! Experience !! Total Experience | ! Level !! Experience !! Total Experience | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |1||30||30 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |2||60||90 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |3||100||190 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |4||150||340 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |5||200||540 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |6||250||790 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |7||300||1090 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |8||350||1440 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |9||400||1840 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |10||500||2340 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |11||500||2840 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |12||500||3340 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |13||500||3840 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |14||500||4340 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |15||500||4840 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |16||500||5340 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |17||500||5840 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |18||500||6340 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |19||500||6840 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |20||600||7440 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |21||600||8040 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |22||600||8640 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |23||600||9240 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |24||600||9840 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |25||600||10440 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |26||600||11040 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |27||600||11640 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |28||600||12240 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |29||600||12840 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |30||600||13440 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |31||700||14140 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |32||700||14840 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |33||700||15540 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |34||700||16240 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |35||700||16940 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |36||700||17640 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |37||700||18340 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |38||700||19040 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |39||700||19740 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |40||700||20440 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |41||800||21240 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |42||800||22040 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |43||800||22840 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |44||800||23640 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |45||800||24440 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |46||800||25240 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |47||800||26040 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |48||800||26840 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |49||800||27640 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |50||800||28440 |
|} | |} | ||
Revision as of 12:54, 29 March 2025
| Level | Experience | Total Experience |
|---|---|---|
| 1 | 30 | 30 |
| 2 | 60 | 90 |
| 3 | 100 | 190 |
| 4 | 150 | 340 |
| 5 | 200 | 540 |
| 6 | 250 | 790 |
| 7 | 300 | 1090 |
| 8 | 350 | 1440 |
| 9 | 400 | 1840 |
| 10 | 500 | 2340 |
| 11 | 500 | 2840 |
| 12 | 500 | 3340 |
| 13 | 500 | 3840 |
| 14 | 500 | 4340 |
| 15 | 500 | 4840 |
| 16 | 500 | 5340 |
| 17 | 500 | 5840 |
| 18 | 500 | 6340 |
| 19 | 500 | 6840 |
| 20 | 600 | 7440 |
| 21 | 600 | 8040 |
| 22 | 600 | 8640 |
| 23 | 600 | 9240 |
| 24 | 600 | 9840 |
| 25 | 600 | 10440 |
| 26 | 600 | 11040 |
| 27 | 600 | 11640 |
| 28 | 600 | 12240 |
| 29 | 600 | 12840 |
| 30 | 600 | 13440 |
| 31 | 700 | 14140 |
| 32 | 700 | 14840 |
| 33 | 700 | 15540 |
| 34 | 700 | 16240 |
| 35 | 700 | 16940 |
| 36 | 700 | 17640 |
| 37 | 700 | 18340 |
| 38 | 700 | 19040 |
| 39 | 700 | 19740 |
| 40 | 700 | 20440 |
| 41 | 800 | 21240 |
| 42 | 800 | 22040 |
| 43 | 800 | 22840 |
| 44 | 800 | 23640 |
| 45 | 800 | 24440 |
| 46 | 800 | 25240 |
| 47 | 800 | 26040 |
| 48 | 800 | 26840 |
| 49 | 800 | 27640 |
| 50 | 800 | 28440 |