Difference between revisions of "Xptables/Oratory"
From Project: Gorgon Wiki
(testing bot) |
(testing bot) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
! Level !! Experience !! Total Experience | ! Level !! Experience !! Total Experience | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |1||10||10 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |2||20||30 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |3||20||50 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |4||30||80 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |5||30||110 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |6||30||140 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |7||40||180 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |8||40||220 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |9||40||260 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |10||40||300 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |11||50||350 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |12||50||400 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |13||50||450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |14||50||500 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |15||60||560 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |16||60||620 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |17||60||680 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |18||60||740 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |19||70||810 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |20||70||880 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |21||70||950 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |22||70||1020 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |23||80||1100 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |24||80||1180 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |25||80||1260 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |26||80||1340 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |27||90||1430 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |28||90||1520 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |29||90||1610 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |30||90||1700 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |31||100||1800 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |32||100||1900 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |33||100||2000 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |34||100||2100 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |35||110||2210 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |36||110||2320 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |37||110||2430 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |38||110||2540 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |39||120||2660 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |40||120||2780 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |41||120||2900 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |42||120||3020 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |43||130||3150 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |44||130||3280 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |45||130||3410 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |46||130||3540 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |47||140||3680 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |48||140||3820 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |49||140||3960 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |50||140||4100 |
|} | |} | ||
Revision as of 12:54, 29 March 2025
| Level | Experience | Total Experience |
|---|---|---|
| 1 | 10 | 10 |
| 2 | 20 | 30 |
| 3 | 20 | 50 |
| 4 | 30 | 80 |
| 5 | 30 | 110 |
| 6 | 30 | 140 |
| 7 | 40 | 180 |
| 8 | 40 | 220 |
| 9 | 40 | 260 |
| 10 | 40 | 300 |
| 11 | 50 | 350 |
| 12 | 50 | 400 |
| 13 | 50 | 450 |
| 14 | 50 | 500 |
| 15 | 60 | 560 |
| 16 | 60 | 620 |
| 17 | 60 | 680 |
| 18 | 60 | 740 |
| 19 | 70 | 810 |
| 20 | 70 | 880 |
| 21 | 70 | 950 |
| 22 | 70 | 1020 |
| 23 | 80 | 1100 |
| 24 | 80 | 1180 |
| 25 | 80 | 1260 |
| 26 | 80 | 1340 |
| 27 | 90 | 1430 |
| 28 | 90 | 1520 |
| 29 | 90 | 1610 |
| 30 | 90 | 1700 |
| 31 | 100 | 1800 |
| 32 | 100 | 1900 |
| 33 | 100 | 2000 |
| 34 | 100 | 2100 |
| 35 | 110 | 2210 |
| 36 | 110 | 2320 |
| 37 | 110 | 2430 |
| 38 | 110 | 2540 |
| 39 | 120 | 2660 |
| 40 | 120 | 2780 |
| 41 | 120 | 2900 |
| 42 | 120 | 3020 |
| 43 | 130 | 3150 |
| 44 | 130 | 3280 |
| 45 | 130 | 3410 |
| 46 | 130 | 3540 |
| 47 | 140 | 3680 |
| 48 | 140 | 3820 |
| 49 | 140 | 3960 |
| 50 | 140 | 4100 |