Difference between revisions of "Xptables/Goblinese"
From Project: Gorgon Wiki
(testing bot) |
(testing bot) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
! Level !! Experience !! Total Experience | ! Level !! Experience !! Total Experience | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |1||50||50 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |2||50||100 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |3||50||150 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |4||60||210 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |5||60||270 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |6||60||330 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |7||70||400 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |8||70||470 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |9||70||540 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |10||80||620 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |11||80||700 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |12||80||780 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |13||90||870 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |14||90||960 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |15||90||1050 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |16||100||1150 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |17||100||1250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |18||100||1350 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |19||100||1450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |20||100||1550 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |21||100||1650 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |22||100||1750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |23||100||1850 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |24||100||1950 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |25||100||2050 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |26||100||2150 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |27||100||2250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |28||100||2350 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |29||100||2450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |30||100||2550 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |31||100||2650 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |32||100||2750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |33||100||2850 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |34||100||2950 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |35||100||3050 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |36||100||3150 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |37||100||3250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |38||100||3350 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |39||100||3450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |40||100||3550 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |41||100||3650 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |42||100||3750 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |43||100||3850 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |44||100||3950 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |45||100||4050 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |46||100||4150 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |47||100||4250 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |48||100||4350 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |49||100||4450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | |50||100||4550 |
|} | |} | ||
Revision as of 12:54, 29 March 2025
| Level | Experience | Total Experience |
|---|---|---|
| 1 | 50 | 50 |
| 2 | 50 | 100 |
| 3 | 50 | 150 |
| 4 | 60 | 210 |
| 5 | 60 | 270 |
| 6 | 60 | 330 |
| 7 | 70 | 400 |
| 8 | 70 | 470 |
| 9 | 70 | 540 |
| 10 | 80 | 620 |
| 11 | 80 | 700 |
| 12 | 80 | 780 |
| 13 | 90 | 870 |
| 14 | 90 | 960 |
| 15 | 90 | 1050 |
| 16 | 100 | 1150 |
| 17 | 100 | 1250 |
| 18 | 100 | 1350 |
| 19 | 100 | 1450 |
| 20 | 100 | 1550 |
| 21 | 100 | 1650 |
| 22 | 100 | 1750 |
| 23 | 100 | 1850 |
| 24 | 100 | 1950 |
| 25 | 100 | 2050 |
| 26 | 100 | 2150 |
| 27 | 100 | 2250 |
| 28 | 100 | 2350 |
| 29 | 100 | 2450 |
| 30 | 100 | 2550 |
| 31 | 100 | 2650 |
| 32 | 100 | 2750 |
| 33 | 100 | 2850 |
| 34 | 100 | 2950 |
| 35 | 100 | 3050 |
| 36 | 100 | 3150 |
| 37 | 100 | 3250 |
| 38 | 100 | 3350 |
| 39 | 100 | 3450 |
| 40 | 100 | 3550 |
| 41 | 100 | 3650 |
| 42 | 100 | 3750 |
| 43 | 100 | 3850 |
| 44 | 100 | 3950 |
| 45 | 100 | 4050 |
| 46 | 100 | 4150 |
| 47 | 100 | 4250 |
| 48 | 100 | 4350 |
| 49 | 100 | 4450 |
| 50 | 100 | 4550 |